Polykromt landskap med kvinna på terrass med mattor och musikinstrument. Mörkblå huvudbård med blommor och kartuscher med inskriptioner.
A faint smell of tobacco. Obetydligt slitage, smutsig, fläckar, obetydliga malskador. Ett hörn med obetydlig skada.