Möbler Bord
1249862
BORD, 1900-talets början.
Bord, 1900-talets början.
Bord, 1900-talets början.
Bord, 1900-talets början.
Bord, 1900-talets början.

Mahogny, skiva av marmor. Beslag av mässing. Diameter 31, höjd 77,5 cm.

Smärre slitage. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
2 200
213
253
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 aug 14:16
2 200 SEK
3 aug 14:15
2 000 SEK
3 aug 14:15
1 900 SEK
30 jul 22:27
1 800 SEK