Klockor & Ur Bordsur
1249873
BORDSPENDYL, 1800-tal, Köpenhamn, Danmark.
Bordspendyl, 1800-tal, köpenhamn, danmark.

Mahognyfanerat fodral, krön av förgylld örn. Höjd 54 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Minor damages.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
2 500
243
287
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 aug 21:48
2 500 SEK
3 aug 21:47
2 300 SEK
3 aug 21:47
2 300 SEK
3 aug 7:50
2 001 SEK
3 aug 7:49
1 901 SEK