1249875
WEEKENDBAG / VÄSKA, Gucci, 1900-talets andra hälft.
Weekendbag / vÄska, gucci, 1900-talets andra hälft.

Monogrammönstrad canvas med detaljer i blått skinn. Ca längd 60, bredd 30, höjd 30 cm. Plakettmärkt Gucci Italy.

Åldersrelaterat och bruksrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V13
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 900
476
566
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
10
2 aug 22:14
4 900 SEK
9
31 jul 21:41
4 700 SEK
8
31 jul 11:29
4 500 SEK
30 jul 16:13
4 300 SEK
30 jul 1:06
4 100 SEK