Konst Klassisk konst
1249881
Charles Sillem Lidderdale
(England, 1831-1895)
Charles sillem lidderdale, olja på duk, signerad med monogram csl och daterad 69.

CHARLES SILLEM LIDDERDALE, olja på duk, signerad med monogram CSL och daterad 69.

Flicka med krus. 65 x 43 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T42
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

14 timmar 17 minuter
5 400
525
624
Utropspris
6 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (12 bud)
7 aug 2:40
5 400 SEK
7 aug 2:40
5 200 SEK
7 aug 0:13
4 900 SEK
7 aug 0:13
4 700 SEK
7 aug 0:13
4 600 SEK