ELDHUNDAR SAMT BRASSET. Mässing. 1900-talets första hälft.

Eldhundar höjd 36 cm. Brasset längd ca 70 cm vardera.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
2 500 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13