Diverse Nysilver
1249888
TEBURK/TOBAKSBURK, Art Déco, GAB, nysilver, 1930-tal
Teburk/tobaksburk, art déco, gab, nysilver, 1930-tal.

Lock med dekor av cirkel och kula. Höjd ca 16 cm.

Smärre slitage. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
1 800
175
207
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 aug 16:07
1 800 SEK
3 aug 16:06
1 700 SEK
3 aug 16:06
1 600 SEK
3 aug 12:24
1 200 SEK
2 aug 17:19
600 SEK