Konst Grafik
1249903
Carl Johan De Geer
(Sverige, Född 1938)
Carl johan de geer, litografi, signerad och numrerad 103/290.

CARL JOHAN DE GEER, litografi, signerad och numrerad 103/290.

"Mandrake finns inte mer". 62 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
1 800
175
207
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
5 aug 11:43
1 800 SEK
4 aug 15:05
1 500 SEK
3 aug 20:50
1 000 SEK
2 aug 22:07
800 SEK
2 aug 21:51
650 SEK