1250004
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, vÄska, "speedy 35".

LOUIS VUITTON, VÄSKA, "Speedy 35"

Monogramcanvas med detaljer i skinn och mässing. Fodrad med canvas. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad . Mått 35 x 23 x 18 cm. Kvitto från 2007 medföljer. Dustbag.

Vitt märke på sidan. I övrigt i gott skick med smärre slitage.

Proveniens

Inköpt 2007 Louis Vuitton Stockholm.

Utropspris
4 000 SEK