1250004
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, vÄska, "speedy 35".

LOUIS VUITTON, VÄSKA, "Speedy 35"

Monogramcanvas med detaljer i skinn och mässing. Fodrad med canvas. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad . Mått 35 x 23 x 18 cm. Kvitto från 2007 medföljer. Dustbag.

Vitt märke på sidan. I övrigt i gott skick med smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F1
Proveniens

Inköpt 2007 Louis Vuitton Stockholm.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 100
495
586
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
6 aug 23:00
5 100 SEK
6 aug 23:00
5 010 SEK
5 aug 16:48
4 800 SEK
5 aug 16:48
4 600 SEK
3 aug 22:31
4 410 SEK