1250005
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, väska "odeon pm".

LOUIS VUITTON, väska "Odeon PM"

Dragkedjeförsedd axelremsväska i monogramcanvas. Detaljer och justerbar axelrem i läder. Bomullsfoder. En ytterficka, två innerfickor. Märkt med numrering (2011) och "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain".
Höjd 28 cm, bredd 25 cm. Dustbag. medförljer. Dustbag.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F1
Proveniens

Inköpt Louis Vuitton, Stockholm, 2011.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 5 timmar
2 900
282
335
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (16 bud)
9
31 jul 11:10
2 900 SEK
30 jul 17:35
2 700 SEK
30 jul 16:36
2 500 SEK
8
30 jul 16:36
2 400 SEK
30 jul 15:56
2 200 SEK