1250005
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, väska "odeon pm".

LOUIS VUITTON, väska "Odeon PM"

Dragkedjeförsedd axelremsväska i monogramcanvas. Detaljer och justerbar axelrem i läder. Bomullsfoder. En ytterficka, två innerfickor. Märkt med numrering (2011) och "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain".
Höjd 28 cm, bredd 25 cm. Dustbag. medförljer. Dustbag.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Proveniens

Inköpt Louis Vuitton, Stockholm, 2011.

Utropspris
2 500 SEK