Diverse Övrigt
1250024
SAMEKNIV, monogramsignerad NP, Nils Partapuoli, 1900-tal.
Samekniv, monogramsignerad np, nils partapuoli,  1900-tal.

Horn, läder och masurbjörk, signerad NP. Ristad dekor. Längd 23 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
2 600
252
299
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
4 aug 17:39
2 600 SEK
4 aug 17:39
2 400 SEK
30 jul 16:51
2 300 SEK
30 jul 12:43
2 100 SEK
30 jul 12:43
2 000 SEK