Konst Grafik
1250026
Anders Zorn
(Sverige, 1860-1920)
Anders zorn, etsning, 1919, signerad.

ANDERS ZORN, etsning, 1919, signerad.

"Ols Maria". Plåtstorlek 19,9 x 29,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Asplund 286.
Hjert & Hjert 167.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
5 900
572
678
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
9
5 aug 16:36
5 900 SEK
8
5 aug 16:36
5 700 SEK
9
5 aug 16:35
5 500 SEK
8
5 aug 16:35
5 300 SEK
9
5 aug 16:33
5 100 SEK