Möbler Skåp & Byråar
1250029
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft.
ArkivskÅp, 1900-talets första hälft.

Ek. Front med draglådor.. Brickmärkt "N.Källgren Åkdonsfabrik - Tel. 7. Skillingaryd". Djup 42, bredd 49,5, höjd ca 191 cm.

Slitage. Märken. Repor. Torksprickor. Nyckel saknas.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Slutpris
6 220
603
715
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
5 aug 17:31
6 220 SEK
5 aug 17:31
6 100 SEK
5 aug 17:29
6 015 SEK
5 aug 17:29
5 815 SEK
5 aug 16:51
4 800 SEK