Konst Grafik
1250064
Pablo Picasso
(Spanien, 1881-1973)
Pablo picasso, litografi, daterad 61 i trycket, ur: a los toros avec picasso.

PABLO PICASSO, litografi, daterad 61 i trycket, ur: A los toros avec Picasso.

"Le Banderilles". Bildstorlek ca 21 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bloch 1016.
Cramer 113.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
4 200
407
482
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
6 aug 15:08
4 200 SEK
6 aug 15:06
4 000 SEK
6 aug 15:05
3 800 SEK
6 aug 15:04
3 600 SEK
6 aug 15:01
3 400 SEK