Konst Grafik
1250064
Pablo Picasso
(Spanien, 1881-1973)
Pablo picasso, litografi, daterad 61 i trycket, ur: a los toros avec picasso.

PABLO PICASSO, litografi, daterad 61 i trycket, ur: A los toros avec Picasso.

"Le Banderilles". Bildstorlek ca 21 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bloch 1016.
Cramer 113.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
4 000 SEK