Konst Grafik
1250068
Pablo Picasso
(Spanien, 1881-1973)
Picasso, efter, färglitografisk affisch utförd av henri deschamps, signerad i trycket.

PICASSO, efter, färglitografisk affisch utförd av Henri Deschamps, signerad i trycket.

"Côte d'Azur". Tryckt av Mourlot. Bladstorlek 99 x 65,5 cm. Utgiven 1962.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Czwilkitzer 177.
Rodrigo 118.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 5 timmar
6 100
593
705
Utropspris
6 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 6 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
2 aug 22:57
6 100 SEK
2 aug 22:57
6 000 SEK
2 aug 8:15
4 800 SEK
1 aug 10:19
4 001 SEK
1 aug 7:46
3 200 SEK