Konst Grafik
1250069
Joan Miró
(Spanien, 1893-1983)
Joan mirÓ, färglitografi, ur "derrière le miroir" nr 93, 1956, "dix ans d'Édition",  signerad i trycket.

JOAN MIRÓ, färglitografi, ur "Derrière le Miroir" nr 93, 1956, "Dix Ans d'Édition", signerad i trycket.

"Femme au Miroir". Bladmått 37 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I20

Maeght 174.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 15 timmar
900
87
103
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 950 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
12 aug 22:30
900 SEK
12 aug 18:49
800 SEK
12 aug 8:36
600 SEK
11 aug 23:17
550 SEK
10 aug 22:48
500 SEK