Möbler Övrigt
1250218
Yrjö Kukkapuro
(Finland, Född 1933)
YrjÖ kukkapuro, blombord 667, 1900-talets slut, haimi, finland.

YRJÖ KUKKAPURO, blombord 667, 1900-talets slut, Haimi, Finland.

Bredd 60,5 cm, djup 60,5 cm, höjd 45 cm. Bär tillverkarens etikett.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Retuscherad.

Utropspris
300 EUR