Diverse Nysilver
1250237
OSTKUPA / OSTGUILLOTIN, glas och nysilver, 1900-tal.
Ostkupa / ostguillotin, glas och nysilver, 1900-tal.

Längd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Nagg på kupa.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V15
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 700
165
195
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
7 aug 19:56
1 700 SEK
7 aug 19:55
1 500 SEK
3 aug 23:04
1 000 SEK
1 aug 10:17
500 SEK
31 jul 15:22
300 SEK