Möbler Fåtöljer & Soffor
1250242
SOFFA, gustaviansk stil, 1900-talets början.
Soffa, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Förgylld och bronserad. Längd 200 cm, djup 80 cm, höjd 95 cm.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 3 timmar
100
1 029
119
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 110 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
30 jul 21:06
100 EUR
30 jul 18:30
30 EUR