Möbler Bord
1250267
BORD Möbel-shop Sven Larsson Malmö 2001
Bord möbel-shop sven larsson malmö 2001.

Alm, benställning av metall, medföljer en extra skiva att förlänga med, längd 250 (300), bredd 91, höjd ca 73 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar. saknas skruvar för extra skiva

Placering: Golv Visning, Plan 2
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 5 timmar
4 000
389
462
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
2 aug 16:33
4 000 SEK
2 aug 16:33
3 900 SEK
2 aug 15:08
3 700 SEK
2 aug 11:29
3 500 SEK
2 aug 10:49
3 000 SEK