Liten väska i nylon med detaljer i silverfärgat metall samt handtag i bambu. Fodrad och en innerficka med dragkedja. Märkt "Gucci made in Italy" samt numrerad.
Ca 22 cm x 28 cm x 15 cm
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.