Madeleine Pyk – en samling F769

GUCCI, handväska

GUCCI, handväska

Liten väska i nylon med detaljer i silverfärgat metall samt handtag i bambu. Fodrad och en innerficka med dragkedja. Märkt "Gucci made in Italy" samt numrerad.
Ca 22 cm x 28 cm x 15 cm

Smärre slitage.

Utropspris
250 EUR