1250283
GUCCI, handväska
Gucci, handväska.
Gucci, handväska.
Gucci, handväska.
Gucci, handväska.
Gucci, handväska.
Gucci, handväska.

Liten väska i nylon med detaljer i silverfärgat metall samt handtag i bambu. Fodrad och en innerficka med dragkedja. Märkt "Gucci made in Italy" samt numrerad.
Ca 22 cm x 28 cm x 15 cm

Smärre slitage.

Slutpris
300
3 122
356
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (11 bud)
11 sep 20:41
300 EUR
8
11 sep 20:39
280 EUR
11 sep 20:38
260 EUR
11 sep 20:38
250 EUR
9 sep 20:15
240 EUR