Möbler Bord
1250355
SOFFBORD 1970/80-tal
Soffbord 1970/80-tal.
Soffbord 1970/80-tal.
Soffbord 1970/80-tal.

Fanerat med sten, 100x100x37 cm

Bruksslitage. Repor. Nagg. Märken. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
4 500
437
517
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
6 aug 7:30
4 500 SEK
6 aug 7:30
4 300 SEK
5 aug 11:37
4 200 SEK
5 aug 9:48
4 000 SEK
5 aug 9:48
3 800 SEK