Möbler Bord
1250356
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets första hälft.
SÄngbord, ett par, 1900-talets första hälft.

Målade. Skivor av marmor. Dörr med bakomliggande förvaring. Svängda ben. Bredd 40. Djup 40. Höjd 69,5 cm.

Senare målning. Smärre slitage. Nagg.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
5 910
573
679
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
8
5 aug 18:53
5 910 SEK
5 aug 18:53
5 710 SEK
5 aug 18:53
5 700 SEK
5 aug 18:52
5 500 SEK
8
5 aug 18:52
5 300 SEK