Design Möbler
1250364
Folke Ohlsson
(Sverige)
Folke ohlsson, fåtöljer ett par, "usa 75", dux, 1960-tal.

FOLKE OHLSSON, fåtöljer ett par, "USA 75", Dux, 1960-tal.

Stomme av teak, lösa plymåer i rygg och sits. Sitthöjd 40 cm.

Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
21 500
2 086
2 470
Utropspris
14 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
9
6 aug 19:06
21 500 SEK
6 aug 19:06
20 500 SEK
9
6 aug 19:03
18 500 SEK
8
6 aug 19:03
18 000 SEK
8
5 aug 18:06
17 500 SEK