Möbler Skåp & Byråar
1250388
VÄGGHYLLA, funkis, 1940-tal.
VÄgghylla, funkis, 1940-tal.
VÄgghylla, funkis, 1940-tal.
VÄgghylla, funkis, 1940-tal.
VÄgghylla, funkis, 1940-tal.
VÄgghylla, funkis, 1940-tal.

Kromad ställning och målad. Tre lådor, en med glasad överdel. Bredd 85,5. Djup 30. Höjd 53,5 cm.

Slitage. Krackelyr.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H139
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 4 timmar
500
49
58
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
2 aug 22:22
500 SEK
2 aug 20:18
300 SEK