Möbler Bord
1250437
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft,
Soffbord, 1900-talets andra hälft,

Rund skiva i grönmelerad sten. Diameter ca 69 cm, höjd ca 52 cm.

Slitage. Repor. Skivan med smärre kantnagg.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
3 600
349
414
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
5 aug 17:11
3 600 SEK
4 aug 18:04
3 400 SEK
2 aug 20:34
3 200 SEK
31 jul 17:56
3 000 SEK
31 jul 17:56
2 800 SEK