Konst Grafik
1250439
SADAMASA MOTONAGA
(Japan, 1922-2011)
Sadamasa motonaga, litografi, numrerad 72/100 samt signerad.

SADAMASA MOTONAGA, litografi, numrerad 72/100 samt signerad

65x45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK