Möbler Bord
1250455
BLOMBORD, 1900-talets mitt.
Blombord, 1900-talets mitt.
Blombord, 1900-talets mitt.
Blombord, 1900-talets mitt.

Lackerad genombruten ställning av metall. Delvis fanerad med teak. Insats av zink. Längd 87. Bredd 25. Höjd 63 cm.

Slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
2 700
262
310
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
6 aug 9:07
2 700 SEK
8
6 aug 9:07
2 500 SEK
6 aug 7:51
2 200 SEK
6 aug 7:51
2 000 SEK
5 aug 23:08
1 900 SEK