Christian Dior

(Frankrike, Grundat 1945)
Christian Dior
(Frankrike, Grundat 1945)

CHRISTIAN DIOR, väska.

Väska i quiltat, lackerat rött läder. Detaljer i silverfärgat metall. Invändigt fodrat med rött läder. Invändigt plats för tre kort. Märkt "Christian Dior Paris", "made in Italy" samt numrerad. Dustbag.
Ca 16 cm x 11 cm x 2 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
400 EUR