Möbler Bord
1250478
SÄNGBORD, ett par, 1930-tal.
SÄngbord, ett par, 1930-tal.
SÄngbord, ett par, 1930-tal.
SÄngbord, ett par, 1930-tal.
SÄngbord, ett par, 1930-tal.

Skivor av sten. Fanerade med mahogny, dekor av intarsia. Tidningshylla samt dörr med bakomliggande förvaring. Bredd 41. Djup 37. Höjd 60 cm.

Smärre slitage. Kompletterade med senare skivor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
6 500
631
747
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
7 aug 15:07
6 500 SEK
7 aug 15:07
6 300 SEK
7 aug 14:49
6 100 SEK
7 aug 14:49
5 900 SEK
7 aug 14:45
5 700 SEK