1250486
LOUIS VUITTON, väska, "Chain Louise MM", 2015.
Louis vuitton, väska, "chain louise mm", 2015.

Skinn, spänne i form av LV-logo och axelremskedja i guldfärgad metall. Fyra fack invändigt varav ett med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad FL3146. 21x14x4 cm.
Dustbag

Bruksslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
11 000
1 067
1 264
Utropspris
14 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
7 aug 12:47
11 000 SEK
7 aug 12:46
10 500 SEK
7 aug 11:03
10 000 SEK
7 aug 11:02
9 200 SEK
7 aug 10:33
8 400 SEK