Design Möbler
1250557
Yngve Ekström
(Sverige, 1913-1988)
Yngve ekstrÖm, soffa, ur serien "kontrapunkt", swedese möbler ab, modellen lanserad 1968.

YNGVE EKSTRÖM, soffa, ur serien "Kontrapunkt", Swedese Möbler AB, modellen lanserad 1968.

Ek. Soffa och med lösa skinnklädda plymåer. Sitthöjd 35, soffans längd 180 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Senare del under sittplymåer, fagas-band skadade / saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N9
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 000
485
574
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
6 aug 17:20
5 000 SEK
6 aug 17:19
4 800 SEK
6 aug 17:17
4 600 SEK
6 aug 17:17
4 400 SEK
6 aug 17:15
4 200 SEK