Design Möbler
1250565
Yngve Ekström
(Sverige, 1913-1988)
Yngve ekstrÖm, soffbord, ur serien "kontrapunkt", swedese möbler ab, modellen lanserad 1968.

YNGVE EKSTRÖM, soffbord, ur serien "Kontrapunkt", Swedese Möbler AB, modellen lanserad 1968.

Ek, på hjul. Längd 160. Bredd 70 Höjd 41 m.

Slitage. Fläckar. Repor. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
3 750
364
431
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
6 aug 16:59
3 750 SEK
6 aug 16:59
3 600 SEK
6 aug 16:57
3 400 SEK
6 aug 16:57
3 200 SEK
6 aug 16:57
3 000 SEK