Möbler Bord
1250566
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Soffbord, 1900-talets andra hälft.

Teak. Gavlar med utdragbara och vändbara skivor. Längd 140. Bredd 64,5. Höjd 50 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T11
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
194
230
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
7 aug 11:03
2 000 SEK
6 aug 23:33
1 800 SEK
6 aug 23:33
1 300 SEK
6 aug 22:46
1 200 SEK
3 aug 11:29
1 100 SEK