Konst Övrigt
1250571
Richard Björklund
(Sverige, 1897-1974)
Richard bjÖrklund, olja på duk, signerad och daterad 22.

RICHARD BJÖRKLUND, olja på duk, signerad och daterad 22.

Stora Hammars kyrka. 51x40 cm.

Oramad. Ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T5
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

600
58
69
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
8 aug 21:45
600 SEK
8 aug 21:41
500 SEK
8 aug 16:10
400 SEK
2 aug 8:58
300 SEK