1250790
Céline
(Frankrike, 1945-)
CÉline, väska samt necessär.
CÉline, väska samt necessär.
CÉline, väska samt necessär.
CÉline, väska samt necessär.
CÉline, väska samt necessär.

CÉLINE, väska samt necessär

Macadam-canvas med detaljer i svart läder samt guldfärgad metall. En innerficka med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS", Bredd 36, höjd 29 cm.
Matchande necessär, 21 x 15 cm.

Slitage. Väska med skador i fodret.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK