Lackerad ek, skiva av sen, front med låda och dörr, längd 40, bredd 40, höjd 79 cm
Bruksslitage. Repor. Märken. Nagg. Senare skivor
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10