Möbler Bord
1251071

Mats Theselius

(Sverige, Född 1956)
Mats theselius, bord, unikt, 1990-tal.

Mats Theselius, bord, unikt, 1990-tal.

Vitlackerat. Lösa ben av stål. Längd 240, bredd 118, höjd 73 cm.

Slitage. Fläckar. Färgbortfall.

Proveniens

Formgivet för bokhandeln "Konst/ig" i Kulturhuset.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK