JAN STENMARK, färglitografi, signerad samt numrerad 101/190.
"Höghus". Bladstorlek 43 x 55 cm.
Inga synliga skador. Ett hörn med smärre pappersskada.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK