Konst Grafik
1251111
Madeleine Pyk
(Sverige, Född 1934)
Madeleine pyk, färglitografi, signerad m pyk och numrerad 148/250 med blyerts.

MADELEINE PYK, färglitografi, signerad M Pyk och numrerad 148/250 med blyerts.

Utan titel. Bildyta: 74,5 x 58,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Utropspris
3 000 SEK