1251738
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, "keepall epi", vÄska.

LOUIS VUITTON, "Keepall Epi", VÄSKA.

Weekendbag i röd epiläder med detaljer i guldfärgad mässing. Dubbeldragked. Utvändigt en ficka. Avtagbar adresstag i läder. Märkt med datumkod V.I. 8911 samt "LOUIS VUITTON PARIS made in france".
Längd 61 cm, höjd 33 cm, djup 27 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor med färgförlust. Saknar lås och nyckel.

Utropspris
800 EUR