1252024
FIGURIN/SKÅL Japan 1900-talets början signerad, porslin
Figurin/skål japan 1900-talets början signerad, porslin.

Skålens diameter 13 cm, längd med figur 19, höjd 11 cm

Obetydligt ytslitage. Nötta kanter. Mynningsnagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK