Antonio de Felipe, silkscreen, numrerad 35/100 signerad.
"Audrey" mot svart bakgrund. Ca 71 x 71 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK