TENNFAT 2 st samt TENNSKEDAR 2 st 1700/1800-tal.

Fat Abraham Siljeström Lidköping 1846. Diam 30. Skålfat Lars Lundwall Jönköping 1700-tal. Diam 33. Samt två tennskedar troligen England 1800-tal. L 22.

Slitage. Lagningar. Spricka.

Utropspris
800 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

734. Antoni Tàpies, Utan titel.
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK