Fat Abraham Siljeström Lidköping 1846. Diam 30. Skålfat Lars Lundwall Jönköping 1700-tal. Diam 33. Samt två tennskedar troligen England 1800-tal. L 22.
Slitage. Lagningar. Spricka.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.