Konst Grafik
1252207
Yrjö Edelmann
(Sverige, 1941-2016)
YrjÖ edelmann, färglitografi, 1980, stämpelsignerad 68/150.

YRJÖ EDELMANN, färglitografi, 1980, stämpelsignerad 68/150.

"Pink surprise". Bladstorlek 61 x 89 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK