Konst Grafik
1254990
Philip von Schantz
(Sverige, 1928-1998)
Philip von schantz, litografi. signerad. daterad. bild stl 19 x 23,5 cm.

PHILIP VON SCHANTZ, litografi. Signerad. Daterad. Bild stl 19 x 23,5 cm.

"Päron". Litografi, provtryck. Signerad Schantz och daterad 82. Bildstl 19 x 23,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Smärre fläckar längs kanter. Mindre pappersförtunning i övre höger hörn.

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)709 17 99 93

Utropspris
3 000 SEK